Spojovací materiál vyrábí již přes sto let

Šrouby, matice, kolíky, pouzdra, zátky a čepy jsou nepostradatelným spojovacím materiálem, který zná každý kutil, stejně jako střední a velké firmy ze všech oblastí průmyslu. Často, i když jsou tyto díly jen malé součásti celku, je jejich úloha nezanedbatelná. Je také třeba, aby se jednalo o kvalitní výrobky, které svou funkci splní vždy spolehlivě.

Spojovací sortiment je nezbytný v automobilovém průmyslu, všeobecném strojírenství, nábytkářském průmyslu i ve stavebnictví a v obchodní síti. Proto, pokud hledáte dodavatele kvalitního spojovacího materiálu, obraťte se na firmu ŠROUBY Krupka s.r.o.

Historie této firmy sahá až do roku 1910. V roce 1994 proběhla její transformace. ŠROUBY Krupka s.r.o. odkoupila bývalý státní podnik a navázala na dlouholetou tradici šroubárenství v Krupce. Postupem času si firma nejenom udržela své postavení na tuzemském trhu, ale podílí se i 50% podílem v zahraničním obchodě. K odběratelům patří německé, slovenské, italské, polské i bulharské firmy.

ŠROUBY Krupka s.r.o. se zaměřuje především na přesné a speciální výrobky s vyšší pracností. Nosnou technologií je soustružená výroba na CNC strojích. Hlavní síla spočívá ve výrobě nestandartního spojovacího materiálu dle výkresové dokumentace zákazníků.

V současné době zahrnuje sortiment cca 8000 výkresových dílů a další přibývají. Spektrum výrobků zahrnuje automatové oceli, nerezové oceli, mosaz a hliník. Firma zajišťuje i povrchovou úpravu dílů jako např.: zinkochromát, nikl, cínování, fosfátování, mědění, Delta seal, Dacromet, Tuflok, aj.

ŠROUBY Krupka s.r.o. má ve svém oboru bohaté zkušenosti, a hlavně jádro obětavých pracovníků, na kterých může stavět. Neustále modernizuje své strojní vybavení, aby tak mohla plnit potřeby trhu těch nejnáročnějších zákazníků jak v kvalitě, tak i v logistice. Osvědčením o jakosti výrobků je certifikát TÜV na systém řízení jakosti dle norem ISO