Hledáte někoho, kdo by vám kvalitně a spolehlivě položil u vás doma či ve vašem komerčním objektu hezkou a odolnou podlahu? Pak vězte, že existuje firma Pastelky Mníšek (Emil Palme), jež se pokládkou přesně takovýchto podlah zaobírá již dlouhé roky, přesněji řečeno mají v tomto oboru již více než dvacetiletou praxi. Ačkoliv se jedná o malou firmu, tak svou odborností a kvalitou práce si již získala pevné místo na trhu s kvalitními podlahami.

Firma Pastelky Mníšek se specializuje kromě pokládky dále i na prodej a servis podlahových krytin – mají skladem podlahy ze všech standardních materiálů. Jejich profesionální tým pracovníků navíc přistupuje k pokládce podlah s maximálním důrazem na kvalitu a každý detail. Dokáží tedy vždy garantovat perfektní výsledek. Výchozím bodem každé pokládky je precizní zaměření a cenová kalkulace, která zajišťuje, že klienti obdrží přesně to, co potřebují a za spravedlivou cenu. Ani to pochopitelně tato společnost nešidí.

Odborné pokládky a pečlivé renovace podlah, ale nejen to…

Jedním z klíčových kroků v procesu pokládka podlaha je pochopitelně i odstranění původní podlahové krytiny. Tato firma z Mníšku pod Brdy i tuto činnost provádí s pečlivostí, aby byl podklad vždy dokonale připravený pro další fáze pokládky. Pochopitelně dělají i stěrkování podkladu pro dokonale rovný výsledek. Při samotné realizaci pokládky zas vynikají svými dovednostmi a precizností odváděné práce.

Nabídka společnosti Pastelky Mníšek nicméně není pouze o pokládce nových podlah. Tým této firmy má také bohaté zkušenosti v oblasti renovace starých dřevěných podlah a parket. Jsou tudíž schopni obnovit zašlou krásu a životnost starých podlah. Postupem času svůj sortiment rozšířili i o široký výběr barev a laků jak pro fasády, tak pro interiéry. Mezi službami je k nalezení i mícháním barev.