SBM TELEKOMUNIKACE s.r.o. – kompletní řešení pro telekomunikace, energetiku i další služby 

SBM Holding Group s.r.o. je dynamická a inovativní firma, která působí na trhu již od roku 1997. V té době se tato společnost zaměřovala primárně na výstavbu sítí pro mobilní operátory, avšak do tohoto okamžiku se rozrostla až do multifunkčního podniku, který nabízí kompletní řešení nejenom pro telekomunikace, ocelové konstrukce, ale i pro energetiku, vodohospodářství a další služby – kupříkladu v roce 2010 začala být dodavatelem pozemních staveb na klíč a v roce 2017 se zas začala specializovat na projekci, inženýring a vlastní výstavbu optických sítí. 

V roce 2021 SBM Holding Group s.r.o. pak změnila svůj název na SBM TELEKOMUNIKACE s.r.o. Společnost tudíž stále rozvíjí své podnikatelské aktivity a hledá nové možnosti, jak se posouvat vpřed a zlepšovat své už tak velmi kvalitní služby. V současnosti je tedy tato firma po zásluze silným hráčem na trhu, jenž navíc vždy poskytuje maximálně komplexní a profesionální řešení pro své klienty. 

Rozumějí zde telekomunikacím do posledního detailu

Prim zde ale stále tvoří telekomunikační řešení – jedním z hlavních zaměření SBM TELEKOMUNIKACE s.r.o. je poskytování komplexních telekomunikačních služeb. Firma proto nabízí projektování, výstavbu i následný servis pro mobilní a optické sítě. Tato společnost má bohaté zkušenosti s výstavbou a instalací telekomunikační infrastruktury pro mobilní operátory a mnoho dalších klientů. Zabývají se také projekcí a realizací nejrůznějších ocelových konstrukcí na míru, dle žádosti zákazníka (od ocelových stožárů po haly, spojovací krky, schodiště apod.). Součástí služeb je také kompletní statické posouzení konstrukce, jak stavebních tak ocelových konstrukcí. Společnost SBM TELEKOMUNIKACE byla v letech 2019 – 2021 významným dodavatelem na projektu pokrytí Metra v Praze, kde nejenom zpracovali projekt, ale i následně realizovali pokrytí 20ti stanic Metra.

Společnost SBM Telekomunikace je též známá svou schopností vyvíjet technologické standardy pro své klienty tak, aby byly co možná nejefektivnější a nejúspornější. Další jejich aktivitou je návrh a následná realizace vnitřního pokrytí mobilního signálu (indoor rozvod LTE, 5G) a infrastruktura pro IOT řešení (internet věcí) pro komerční, obchodní a výrobní prostory, které realizují rovněž na klíč. Zkrátka jedná se o společnost, jež je připravena poskytnout kvalitní a odborné služby napříč mnoha perspektivními obory. 

fibichova, 21. 3. 2023
Kategorie: Technologie