Výstavba a rekonstrukce nemovitostí spolehlivě a kvalitně

Stavební firma LISFIO přišla na trh se širokou nabídkou služeb, které zahrnují rekonstrukce rodinných domů, výstavby domů, zateplení fasád rodinných domů či v jejich repertoáru nechybí ani zámková dlažba. Stejně jako domy staví na pevných základech, tak i svou pověst vybudovala tato firma na dokonale pevných základech kvality, preciznosti a profesionálního přístupu. Na své reputaci přitom pracuje již téměř 10 let – rok 2014 byl počátkem úspěšné cesty firmy LISFIO. 

Avšak bohaté zkušenosti nejsou to jediné, o co se může tato společnost opírat – dále je pro ni charakteristická i vášeň pro stavebnictví a péče o každý projekt, kterého se chopí. Zkrátka LISFIO není pouhým stavebním podnikem, ale je to spolehlivý partner, který vám pomůže vytvořit váš vysněný domov. V neposlední řadě se zaobírají i prodejem stavebního materiálu. Krom toho poskytují i poradenství, během nějž se projevují jejich hluboké znalosti v oblasti stavebnictví.

Myslí skutečně na vše

Ať už tedy budete potřebovat oživit starý dům, zvýšit energetickou účinnost vaší současné nemovitosti, vytvořit pohodlný venkovní prostor či předmětem vašeho zájmu bude výstavba rodinných domů, tak LISFIO je tu přesně od toho, aby vám pomohlo dosáhnout přesně těchto cílů. LISFIO se navíc nezaměřuje pouze na samotnou realizaci staveb, ale také na to, aby každý projekt byl proveden s náležitou precizností a v souladu s termíny. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému know-how si tato firma dokáže hravě a rychle poradit se všemi standardními druhy stavebních prací – od sádrokartonářských prací přes topenářské práce až po výkopové práce.

Zakládají si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. V neposlední řadě vědí i to, že není vždy snadné si vybrat správný stavební materiál – a i s tím vám v LISFIU rádi pomohou. Nabízejí totiž bezplatné poradenství ohledně volby kvalitních stavebních materiálů, a dokonce i konzultace týkající se tepelně úsporných opatření, jež dokáží přinést významnou úsporu energií.