Svěřte svůj stavební projekt skutečným mistrům oboru

Společnost FSP projekční kancelář je renomovaná firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na projektování staveb v Praze a okolí. Nabízí komplexní služby od prvotní studie až po kolaudaci staveb, včetně jejich uvedení do provozu. Společnost spolupracuje s řadou zahraničních projekčních kanceláří, zejména z Německa a Rakouska, a zajišťuje všechny stupně projektové dokumentace. Obstarat je schopna také veřejnoprávní projednání či územní a stavební řízení.

Dále vypracovává podklady pro výběr dodavatele, zajišťuje organizaci obchodních soutěží pro investora, vyhodnocování nabídek dodavatelů a poskytuje odbornou pomoc při uzavírání smluv o dodávce stavby. V neposlední řadě provádí i autorský dozor projektanta a zajišťuje technický dozor pro investora. Stejně tak důležitou a často vyhledávanou službou této firmy je zajištění pomoci při hledání pozemku vhodného pro výstavbu na základě klientova zadání.

Projektanti se zkušenostmi a reálnými výsledky

Výhodou je, že společnost FSP projekční kancelář s.r.o. nabízí své služby pro všechny typy staveb – zhostí se tedy projektové a inženýrské přípravy jak občanských, tak bytových i průmyslových staveb. Opírat se přitom mohou o více než 30letou zkušenost na trhu, díky které jsou skutečně důvěryhodným partnerem pro klienty hledající kompletní služby od prvotního nápadu až po dokončení a předání stavby. Ostatně na výsledky jejich práce se můžete kdykoliv podívat – mají na svém kontě úspěšné projekty jako byla rekonstrukce Geologického ústavu AV ČR či dostavba OC Galerie Butovice pro prodejnu nábytku Kika.

Zakládají si na tom, aby stavby vždy bezvýhradně splňovaly veškeré potřebné právní požadavky a normy. Myslí i na bezpečnost klientů, proto jsou pojištěni až do výše 20 milionů Kč. FSP projekční kancelář je synonymem pro kvalitu, jistotu, důvěryhodnost a spolehlivost v oblasti projektové a inženýrské přípravy staveb v Praze. Nabízí přitom vskutku komplexní projekční práce Praha a profesionální přístup od prvotního nápadu až po realizaci.

Redakce, 31. 1. 2024
Kategorie: Stavebnictví