Odborník na střechy na klíč

Když se řekne střecha, většina lidí si vybaví pouze klasickou střešní krytinu na domě. Ale co když potřebujete zařídit plochou střechu třeba pro svůj bazén, garáž nebo terasu? V takovém případě je na místě obrátit se na profesionály, kteří i tomuto rozumí, jako je právě třeba firma Karla Kršky. Společnost Kršek Zakr stav s.r.o. se specializuje na střechy na klíč všeho druhu, a to jak pro novostavby, tak pro rekonstruované domy. Stejně tak se zaobírají i rekonstrukcemi bytů.

Kromě klasických sedlových střech vám navíc nabídnou i moderní PVC a TPO fólie pro ploché střechy, jež mají oproti klasickým materiálům celou řadu výhod. Díky svým skvělým vlastnostem jsou tyto folie ideální pro poctivé hydroizolační systémy a pro ochranu vašich objektů před deštěm, sněhem a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy. Firma Kršek Zakr stav s.r.o. se již navíc může pochlubit mnoha úspěšně zrealizovanými projekty a spokojenými zákazníky – nejde tedy o žádné nezkušené nováčky.

Rozumí opravdu všem druhům střech

Věnují se také demolici střech, a to nejenom klasických sedlových střech, ale také starých dřevěných šop, dřevostaveb, pergol či odvětrávaných systémů. Výhodou spolupráce s firmou Kršek Zakr stav s.r.o. je též to, že vám nabídne opravdu kompletní služby – od návrhu střechy, přes její realizaci až po zajištění údržby. Ke své práci zde využívají moderní technologie a práci dělají i ve spolupráci s obchodními partnery, kteří jsou minimálně stejně zkušení jako oni sami. 

Díky tomu je výsledek jejich práce vždy maximálně kvalitní a zároveň mohou nabídnou i perfektní spolehlivost. Firma Kršek Zakr stav s.r.o. sice byla založena teprve vloni, ale její majitel má už 17 let praxe v oboru. Jejich cílem do budoucna je stát se nejlepšími v oboru a nabídnout zákazníkům nejlepší kvalitu za rozumnou cenu. Pokud tedy hledáte odborníky na střechy na klíč, neváhejte kontaktovat firmu Karla Krška.