Chcete bydlet v novém co nejdříve? Řešením je dřevostavba!

Přišel čas udělat to velké rozhodnutí a vy hledáte cesty k vlastnímu bydlení? Jedná se o velkou a finančně nákladnou věc, kde je proto důležité si vše dobře rozmyslet a zvážit veškeré své možnosti. Stavba vlastního domu skrývá otázky ohledně lokality, dispozice, typu stavby i metody výstavby. Pokud chcete bydlet v co nejkratší možném časovém horizontu, tak je pro vás neschůdnějším řešením dřevostavba. Ta má mnoho výhod oproti klasicky zděné stavbě.

Jaké jsou výhody, pokud se rozhodnete pro dřevostavbu?

Kromě rychlosti výstavby má dřevostavba výhody v podobě požární odolnosti. Ač se jedná o stavbu, ve které hlavní roli hraje dřevo, je celá stavba uzpůsobena tak, aby dřevo bylo chráněno různým obložením. Dřevo, na rozdíl od jiných materiálů, je při požáru předvídatelné, a proto lze odhadnout kolik milimetrů dřeva odhoří za časovou jednotku, a tak se uzpůsobují nosné prvky stavby. Navíc dřevo při požáru zuhelnatí, a tato vrstva brání přístupu kyslíku dovnitř průřezu. Další výhody se skládají ve stále tepelné pohodě v zimě i v létě, skvělé životnosti, možnosti snadné úpravy stavby či nespornému důrazu na ekologii.

Pokud se rozhodnete, že dřevostavba je ta správná volba pro vás jako váš nový domov, tak je potřeba zvolit si spolehlivou firmu, která převede váš sen ve skutečnost. Přesně takovou firmou je společnost DEVELOPMEN MINÁŘOVÁ, s.r.o.. Nabízí výstavbu rodinných i bytových domů, specializují se na dřevostavby. Na trhu se vyskytují už mnoho let a dávají si záležet, aby svým zákazníkům poskytovali služby, s kterými budou klienti maximálně spokojeni. Ušetřete si kupu starostí s celým procesem výstavby a rozhodněte se pro kvalitní firmu. Vaše nové bydlení tak bude na dosah mnohem rychleji a bez zbytečného stresu.

Redakce, 22. 4. 2024
Kategorie: Stavebnictví