Odkupování zadlužených firem

Pokud jste rozhodnuti se z finančních důvodů zbavit své firmy, tak vězte, že i zadlužená firma může najít svého dobrého kupce. A právě společnost RAED se specializuje na takovýto odkup zadlužených firem. Díky svým inovativním přístupům a dlouholetým zkušenostem přináší svým klientům vskutku to nejlepší řešení v oblasti odkupu zadlužených firem. Ale pouhým odkupem to pochopitelně nekončí, odvážně se pouští i do revitalizace firem a pomáhají podnikatelům získat novou naději a příležitost k úspěchu.

Zkrátka firma RAED je zde, aby svým klientům reálně pomohla. Jejím klíčovým zaměřením je kromě odkupu zadlužených firem i případná likvidace firmy a poskytování kvalitního poradenství. Plusem je i skutečnost, že zde pracují s klienty vždy individuálně a poskytují jim komplexní služby přizpůsobené jejich konkrétním potřebám. V této společnosti si jsou totiž moc dobře vědomi toho, že každá akviziční transakce má svá specifika a vyžaduje jedinečné řešení. 

Krotitelé firemních dluhů

Díky svému přístupu tedy umí nalézt potenciál i v zadlužených firmách a vdechnout jim nový život. Smutnou skutečností je, že zadlužené firmy se obvykle prodávají za nízkou cenu, i přesto, že mohou mít stále zajímavý potenciál. Pokud ale vlastníte zadluženou firmu a hledáte způsob, jak se jí zbavit efektivně a získat finanční prostředky, tak se obraťte na RAED – nabídnou vám vždy zcela férovou cenu za váš podnik a pomohou vám překonat překážky spojené s dluhy a likvidací.

V rámci portfolia svých služeb nabízejí rovněž i kompletní podporu a poradenství během celého procesu odkupu. Neobávejte se je tedy kontaktovat – na oplátku získáte optimální postup odkupu, včetně cenové nabídky. Už se tedy nikdy nestane, že byste nevěděli, co udělat se svou zadluženou firmou, neboť toto řešení je opravdu výhodné a umožní vám z firmy ještě dostat maximum finančních prostředků.

Redakce, 27. 3. 2024
Kategorie: Samospráva