pixabay

JUDr. Jiří Císař – zkušený advokát a specialista na mnoho oblastí práva

JUDr. Jiří Císař je jedním z předních českých advokátů se specializací na trestní právo, zejména tedy na záležitosti týkající se hospodářských trestných činů a trestní odpovědnosti právnických osob. Je zakladatelem advokátní kanceláře JUDr. Jiří Císař, která působí primárně v Ústí nad Labem, ale svou pobočku má i v Praze. Tato advokátní kancelář se zaměřuje na poskytování právních služeb pro společnosti z oblasti stavebnictví, autodopravy, obchodu a služeb, ale zastupuje i fyzické osoby ve všech právních oblastech – a to zejména v právu rodinném a pracovním.

Kromě trestního práva kancelář poskytuje právní služby v oblastech občanského, obchodního, rodinného, daňového, pracovního, správního a stavebního práva, kde slouží jako spolehlivý právní zástupce. Zkrátka rozumí zde právu ve všech oblastech a udělají maximum pro to, aby jste se u této advokátní kanceláře domohli své spravedlnosti. Pro své klienty tato AK také dokáže zajistit služby notáře, exekutora, soudního znalce, účetního či finančního poradce.

Jeden z nejváženějších odborníků na trestní právo

JUDr. Jiří Císař je váženým odborníkem v oblasti trestního práva i mezi odbornou veřejností – v roce 2014 získal ocenění Právník roku v kategorii Trestní právo. Prakticky celý svůj profesní život strávil na severu Čech, kde se stal jedním z nejuznávanějších advokátů. V současné době působí stále především v Ústí nad Labem, ale jak již bylo zmíněno, tak jeho advokátní kancelář má i pobočku v Praze.

Advokátní kancelář JUDr. Jiří Císař se snaží poskytovat svým klientům nejen vysokou kvalitu právních služeb, ale také komplexní přístup k jejich záležitostem. Kancelář má za sebou mnoho úspěšných případů a je známá i svým profesionálním a etickým přístupem k práci. Pokud tedy potřebujete právní pomoc a právní poradenství v oblastech trestního práva, občanského práva, rodinného práva, vymáhání pohledávek či jiných oblastech, tak advokátní kancelář JUDr. Jiří Císař je tu přesně pro vás.