Evropská akademie vzdělávání SE – studium pro všechny věkové kategorie

Nedostatečné vzdělání či kvalifikace bývá nejčastější překážkou v cestě za pracovním povýšením. Dobrou zprávou je nicméně skutečnost, že potřebné vzdělávání a kvalifikace se dají doplnit i tehdy, kdy jste již dávno opustili školní věk. Kde si je možné doplnit vzdělání i při práci? Za tímto účelem lze využít odborné studium na Evropské akademii vzdělávání SE, které je určeno všem těm, kteří si chtějí doplnit znalosti a nechtějí se při tom vzdávat svého zaměstnání. On-line studijních programů v ČR neustále přibývá a je nutné dobře zvážit kvalitu školy i výuky, které jsou skutečně akreditované uznávanými institucemi. Což Evropská akademie vzdělávání SE je.

Obrovskou výhodou je to, že během studia nemusíte nikam chodit, neboť prakticky celá výuka probíhá on-line formou. Výjimkou jsou závěrečné zkoušky, u nichž je požadována osobní přítomnost. Jinak však můžete studovat odkudkoliv. Maximální flexibilita je podpořena i tím, že přihlášku do této vzdělávací instituce lze podat kdykoliv v průběhu roku, nemusíte tedy čekat na zahájení školního roku, ale začít se dovzdělávávat můžete klidně už zítra. Další výhodou studia je také cena, která je únosná pro každého. Zároveň se však nedrží na nesmyslně nízké úrovni, která zpravidla může ukazovat na nízkou úroveň vzdělávání.

Co všechno lze na této vzdělávací akademii studovat?

Akademie je akreditovanou institucí v jednotlivých oborech ministerstva školství, obchodu a průmyslu, ministerstva pro místní rozvoj a také je držitelem mezinárodní akreditace. Studium na této škole je pro všechny, kteří mají zájem o zvýšení své kvalifikace, což jim nabídne nejenom možnost pracovního povýšení v jejich současném zaměstnání, ale zároveň tím všichni absolventi Evropské akademie vzdělávání SE  získají konkurenční výhodu na trhu práce. Zkrátka mít certifikát o absolvování výuky na této akademii se vyplatí. Co přesně lze vlastně v této vzdělávací instituci studovat?

Ta má pro své studenty připraveno vše od učňovských oborů přes středoškolské vzdělání až po to vysokoškolské. Konkrétně studovat zde lze například učňovský obor elektrikář, dále profesní kvalifikaci si lze doplnit v maturitním oboru logistik nebo tu je možné absolvovat i vysokoškolské vzdělání na úrovni MBA, Ph.D. Zkrátka každý si najde obor, v němž by si rád doplnil své znalosti a jehož studium ho bude bavit. Navíc akademie vede také vlastní výzkum pod vedením Ing. Fialy CSc., LL.M. https://www.europeanacademy.cz/projects

Kromě toho akademie nabízí i možnost stipendia např. pro tělesně postižené. A v neposlední řadě prostřednictvím této akademie můžete studovat i v zahraničí, případně nabízí i studium pro zahraniční studenty.