Zvýrazněte sebe i své produkty kvalitní prezentací na veletrzích

Kvalitní prezentace firmy je klíčová pro úspěch a zanechání silného dojmu jak u potenciálních zákazníků, tak partnerů a konkurence. Společnost ARTENLUX Expo proto zajišťuje kompletní servis pro prezentace na výstavách a veletrzích vynikající kvalitou, formou i provedením. ARTENLUX se neomezuje pouze na Česko, jejich spolehlivých služeb využilo množství zahraničních subjektů na mezinárodních veletrzích jak v Evropě, tak i na dalších kontinentech. Firma zajišťuje služby na klíč od A do Z, tedy od tvorby designového návrhu pro klienta až po odevzdání díla na místě. V případě zájmu poskytuje společnost postprodukční služby jako hostesky, technickou podporu, překladatele, catering či organizaci after party nebo teambuildingů. Cílem společnosti je dodat klientovi komplexní servis, aby se mohl soustředit na to nejdůležitější – své zákazníky, obchodní partnery a nové příležitosti.

Společnost ARTENLUX si je dobře vědoma potřeby zaujmout, proto si dává záležet na výběru vhodného osvětlení stánků, konstrukce, která dá vyniknout vystavovaným produktům i na grafice, která přitáhne pozornost zákazníků. K příležitosti výstavy v Německu například vyrobila společnost patrový stánek se závěsným poutačem a světelnými logy. Ve spodní části dal klient na obdiv své produkty za využití audiovizuálních prvků, druhé patro poskytlo několik místností vhodných k jednání. Výroba stánků se odehrává v Rosicích u Brna, poté jsou dovezeny na místo určení, kam cestuje také montážní tým, který celou expozici namontuje a po výstavě opět demontuje.

Další dominantou firmy ARTENLUX je tvorba nadčasových interiérů pro byty, domy i komerční prostory. Zkušený tým profesionálů najde optimální řešení pro každý prostor podle individuálních potřeb klienta. ARTENLUX nabízí komplexní služby od 3D návrhu designu až po kompletní realizaci interiéru na klíč, tým provádí klienta od fáze konzultace a tvorby ideálního designu přes přímou výrobu kvalitního vybavení až po jeho finální instalaci na místě. Více se dozvíte také na stránkách www.artenlux.com.

fibichova, 24. 7. 2023
Kategorie: Dodavatelé