Máte pocit, že vaše práce pořád není na takové úrovni, na jaké by mohla být? Ať už pracujete na vývoji počítačové hry, natáčíte krátkometrážní film nebo jste content creator, hudba a doprovodný zvuk je něco, co dodá vaší práci atmosféru, originalitu a detail.


Proč jsou zvukové efekty a hudba tak důležité?

Jedná se o neodmyslitelnou součást všech medií, avšak začátky nebývají nikdy snadné. Tak tomu nebylo ani u zvukového designu, který od němých filmů ušel dlouhou cestu inovací. Dnešní možnosti jsou často až neuvěřitelné. Už si videa bez zvuku ani nedokážeme představit a pomáhá nám dotvářet samotný příběh a atmosféru. V případě skvělé hudby nám může zvuk rezonovat v hlavě i několik dní a bude to ta hlavní věc, kterou si ze sledovaného videa odneseme.

Originální hudba i doprovodné zvuky vám pomohou ke kvalitnějším produktům.

Pokud chcete profesionální zvukový doprovod k vašim projektům, neváhejte se obrátit na zvukové studio Sal Volumes. Mají za sebou nespočet projektů a jejich vášeň pro hudbu a zvukový design je přesně to, co váš projekt potřebuje. Kromě skládání originální hudby nabízí i možnost hlasových služeb (voiceovery), prostorové ozvučení (z anglického surround sound mixing) nebo veškeré ruchy, které nevznikly během natáčení a jsou potřeba k dotvoření finálního díla. Ve studiu se také nebojí se zvukem a hudbou experimentovat. Pokud tedy potřebujete něco nového a neotřelého, tak jste na správném místě. Nebojte se vystoupit z řady, zvukový design nabízí nekonečno možností a odlišit se, je právě tou pravou cestou za nezapomenutým videem.