Zvuk? Posuňte svůj projekt na novou úroveň!

Máte pocit, že vaše práce pořád není na takové úrovni, na jaké by mohla být? Ať už pracujete na vývoji počítačové hry, natáčíte krátkometrážní film nebo jste content creator, hudba a doprovodný zvuk je něco, co dodá vaší práci atmosféru, originalitu a detail.


Proč jsou zvukové efekty a hudba tak důležité?

Jedná se o neodmyslitelnou součást všech medií, avšak začátky nebývají nikdy snadné. Tak tomu nebylo ani u zvukového designu, který od němých filmů ušel dlouhou cestu inovací. Dnešní možnosti jsou často až neuvěřitelné. Už si videa bez zvuku ani nedokážeme představit a pomáhá nám dotvářet samotný příběh a atmosféru. V případě skvělé hudby nám může zvuk rezonovat v hlavě i několik dní a bude to ta hlavní věc, kterou si ze sledovaného videa odneseme.

Originální hudba i doprovodné zvuky vám pomohou ke kvalitnějším produktům.

Pokud chcete profesionální zvukový doprovod k vašim projektům, neváhejte se obrátit na zvukové studio Sal Volumes. Mají za sebou nespočet projektů a jejich vášeň pro hudbu a zvukový design je přesně to, co váš projekt potřebuje. Kromě skládání originální hudby nabízí i možnost hlasových služeb (voiceovery), prostorové ozvučení (z anglického surround sound mixing) nebo veškeré ruchy, které nevznikly během natáčení a jsou potřeba k dotvoření finálního díla. Ve studiu se také nebojí se zvukem a hudbou experimentovat. Pokud tedy potřebujete něco nového a neotřelého, tak jste na správném místě. Nebojte se vystoupit z řady, zvukový design nabízí nekonečno možností a odlišit se, je právě tou pravou cestou za nezapomenutým videem.

Redakce, 27. 10. 2023
Kategorie: Dodavatelé