V autě strávíme poměrně velkou část svého života. Udržujme si ho tedy čisté.

Dle statistik stráví průměrný Evropan v autě přes čtyři roky svého života. Jedná se opravdu o nezanedbatelnou část života každého z nás. Není v tomto čase započítáno pouze řízení samotné, ale ze statistik vyplynulo i to, že kromě řízení se v autě věnujeme i holení, hádání, líbání a usmiřování. Automobil se tedy stává naším druhým domovem a jako i náš vlastní dům, tak také auto potřebuje určitou údržbu. Nejen po technické stránce, ale i po estetické. Každý chce, aby úklid jeho vozu byl rychlý a důkladný, i proto mnozí využívají pomoc automyček.

Co všechno mohou nabídnout automyčky?

Každá automyčka se samozřejmě liší svými službami v návaznosti na disponované vybavení. Dobře vybavené automyčky mohou nabídnout více než jen mytí exteriéru vozidla. Mohou nabídnout také detailní čištění interiéru v podobě kompletního vysátí interiéru, ošetření palubní desky, vyleštění vnitřcích oken a mnoho dalšího. V případě čištění exteriéru vozidla je často třeba využít voskování vozu tekutým voskem s UV filtrem nebo například i odstranění reklamních polepů.

Pokud hledáte kvalitní automyčku v okolí Prahy, tak neváhejte využít služby Automyčky Hostivař, která je situovaná právě v Praze. Automyčka nabízí až 11 různých programů, ze kterých si můžete vybrat služby potřebné právě pro váš automobil. Ať už se jedná o interiér nebo exteriér, tak vaše auto bude jako nové. Nabízí také šetrné mytí motorů, keramickou ochranu laku, přípravu automobilu k prodeji a mnoho dalšího. Kromě pečlivě provedené práce nabízí automyčka i přátelský osobní přístup. Jelikož mají v oboru už více než 15 let zkušeností, tak budete mít jistotu kvalitních služeb. Jezděte v čistém a navštivte automyčku Hostivař. Vaše jízda bude o poznání příjemnější.

Redakce, 10. 1. 2024
Kategorie: Dodavatelé