Ubytování v srdci Slovácka aneb ze sklípku rovnou do postele

Grand Hotel Uherské Hradiště se nachází v klidové části centra města. Ubytování je možné v jednom z 53 pohodlných pokojů, včetně jedno a dvoulůžkových pokojů a tří apartmánů. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se všemi hygienickými proprietami a fénem, televizí se satelitním příjmem, včetně zahraničních stanic, trezorem, wifi připojením a telefonem. V ceně ubytování je zahrnuta vydatná snídaně ve formě bufetu. Hosté mohou využít široké nabídky doplňkových služeb i parkování na hotelovém parkovišti. Uherské Hradiště, srdce Slovácka, láká lidovými tradicemi, svébytným folklorem a výborným vínem. V létě se do něj navíc tradičně sjíždí příznivci filmu na Letní filmovou školu, v září zase milovníci vína na Slovácké slavnosti vína.

Hosté s oblibou využívají vinných sklepů přímo v prostorách hotelu. Vinné sklepy je možné využít pro ničím nerušené rodinné oslavy nebo teambuildingy, a postel máte navíc pouze pár kroků ze sklepa. Degustace vín v centru Hradiště je sama o sobě nezapomenutelným zážitkem, navíc jej lze okořenit živou cimbálovou hudbou nebo výkladem someliéra. Sklepní prostory jsou zdobeny slováckými folklorními motivy, výtečné víno a jemnou slivovici doprovází také tradiční občerstvení.

Nově zrekonstruovaná hotelová restaurace o kapacitě 80 míst pohostí pestrým tradičním i moderním menu. Hotel GRAND poskytuje také komplexní cateringový servis, a obstará tak rodinné oslavy, školení, svatby, plesy či firemní akce. Slavnostní tabule nabízí 60 míst, raut je možný zařídit až pro 120 osob. Hotel poskytuje rozlehlé prostory a kompletní služby pro pořádání konferencí, seminářů a vzdělávacích akcí. Konferenční prostory uvítají až 180 návštěvníků, samozřejmostí je stabilní wifi připojení i technologické vybavení jako dataprojektory, mikrofony a flipcharty. K dispozici je klimatizovaný konferenční sál pro 120 osob a dva salónky s kapacitou 30 hostů. Podle přání klienta zajistí hotel během akce prvotřídní servis a možnost občerstvení ve formě coffebreaků, rautu nebo lehkého oběda.