Spolehlivé bezpečnostní služby do A do Z

Bezpečnostní agentura E.H. Security system nabízí svým klientům prvotřídní služby napříč celou republikou od roku 2003. Díky široké nabídce služeb, profesionálním zaměstnancům a pestré paletě klientů je agentura jednou z největších v západních Čechách. Bezpečnostní agentura poskytuje své služby v souladu s platnou legislativou a ověřenými postupy. Rodinná společnost je plně pojištěna z odpovědnosti za škodu. Nejžádanější službou je fyzická ostraha objektů, nejčastěji komerčních prostor nebo staveb. Kvalifikovaní bezpečnostní zaměstnanci zajišťují vnější i vnitřní ochranu proti neoprávněnému vniknutí do objektu, kontrolují oprávněnost vstupu či vyvážený materiál. Součástí služby je ostraha majetku proti zcizení nebo zničení i ochrana přítomných osob a udržení veřejného pořádku. Certifikovaní zaměstnanci provádí také požární hlídku podle zákona o požární ochraně.

Zejména obchodní střediska a další komerční prostory poptávají u společnosti centralizovanou ochranu prostřednictvím PCO – pultu centralizované ochrany. Napojení na PCO, které zajišťuje dozor nad objektem 24 hodin denně po celý týden, může být poskytováno na území celé České republiky. Během nepřetržitého provozu PCO se ve směnách střídají operátoři, kteří pozorně sledují střežené zóny a vyhodnocují data z bezpečnostních kamerových a požárních systémů a čidel. Při poplachu je na místo okamžitě vyslána zásahová skupina.

Firma nabízí ochranu jednotlivců vycvičenými bodyguardy, ale také ochranu větších skupin lidí například na sportovních nebo společenských akcích. Proškolená fyzická ostraha se postará o bezpečnost diváků i účinkujících a o ochranu jejich majetku a vybavení. Agentura zajistí nejvhodnější řešení podle individuálních potřeb klientů. Společnost nabízí mimo jiné elektronické zabezpečení objektů, a to jak spolehlivým kamerovým systémem, tak pohybovými čidly a monitoringem prostor i zaměstnanců. Vysoce kvalifikovaní zaměstnanci dokážou zhodnotit a optimalizovat stav bezpečnostních prvků v IT sektoru firem. V neposlední řadě zajišťuje agentura služby vstřícných a jazykově vybavených recepčních do hotelů, obchodních domů i průmyslových objektů, i doplňkové služby jako je profesionální úklid malých i velkých objektů.