Spolehlivá péče o okna a dveře na Vysočině

Firma MONTÉR okna dveře s.r.o. se věnuje montáži, opravám a servisu oken a dveří. Působí v Kraji Vysočina a praxi v oboru má již přes 6 let. Za tu dobu opravila přes 15 tisíc oken a dveří, namontovala přes 6 tisíc nových a nechala za sebou přes 7 tisíc spokojených zákazníků. Autorizovaní technici a poradci zaměstnaní ve firmě se své práci věnují s radostí, elánem a pečlivostí. Kvalita poskytovaných služeb je hlavní pilíř, na kterém firma staví. Na dobře provedené práci zde totiž závisí Vaše bezpečí, energetická úspornost a co nejlepší fungování Vaší domácnosti.

Zjistit, zda a co je potřeba na Vašich oknech a dveřích opravit, je základ. Firma tak zdarma nabízí nezávaznou servisní obhlídku, při které zkušený servisní poradce zkontroluje jejich stav a navrhne nejlepší řešení případných oprav. V rámci nabízených služeb se firma věnuje opravám a nastavení oken a dveří. Provádí kompletní promazání kování, klik i pantů speciální vazelínou, impregnaci těsnění vysoce účinným impregnačním silikonem, nastavení optimálního přítlaku okna a centrování oken ve třech směrech. Dále provádí výměny těsnění, kování a dalších komponentů, jako jsou okenní a dveřní panty nebo kliky, přesklení oken či kompletní výměnu oken a dveří. U té profesionálně zaměří všechny rozměry, dá sklo na míru vyrobit, zařídí jeho dovoz a po demontáži starého skla to nové namontuje. Závěrečná kontrola je u všech služeb samozřejmostí.

Pravidelné servisování je to nejlepší, co můžete pro svá okna a dveře udělat. Včas přijdete na problém a předejdete případným nepříjemnostem s ním spojených. Prodloužením životnosti oken a dveří si zajistíte bezpečnou domácnost, a navíc ušetříte za teplo, které nebude zbytečně unikat ven. Pokud se jedná o novostavbu, je vhodné po roce provést revizi. V případě, že se nejedná o novostavbu a pokud okna máte déle než 3 roky, je vhodné provádět servis každý 2. až 3. rok.