Sítotisk je již běžnou praxí v grafickém oboru

„Obrandované“ předměty jsou základem marketingu pro mnoho firem. Vznikají tak personalizované předměty, které zákazníkům, i těm potencionálním, připomenou určitou firmu. Kromě reklamních předmětů je pro firmy důležitá reklama i ve formě potisků, letáků, billboardů a mnoho dalšího. Společným indikátorem, aby byla reklama byla úspěšná, je skvělá grafika a kvalitní potisk. Je k ničemu, pokud se například u propisek smaže logo firmy, již po prvním použití. Zaniká tak prvotní význam těchto reklamních předmětů. Lepší kvalitu tisku vybrané grafiky na předměty zajišťuje sítotisk.

Co je to sítotisk?

Sítotisk pracuje na principu protlačování barvy na vybraný potiskovaný materiál skrz prostupná místa v šabloně. Tyto šablony lze vytvářet mnoha způsoby. Metoda sítotisku se dá využít nejen v užitém umění, tedy na předmětech každodenní potřeby, ale také průmyslové užití. Využití v mnoha odvětvích tkví také v možnosti potiskovat touto technologií všechny běžné druhy materiálů, jako například kov, kůže, papír, dřevo, sklo či keramiku. Výhodou sítotisku je zejména jeho naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a příznivá cena.

Sítotisk nabízí společnost RESIT s.r.o., která se zabývá reklamní výrobou, a především sítotiskem, již řadu let. Nabízí širokou škálu produktů. Od výroby samolepek, polepů vozidel, reklam na budovy, reklamních tabulí, bannerů až po kalendáře. Z více specifického zboží můžete na jejich e-shopu zakoupit i výstražné, bezpečnostní a informační samolepky a štítky. Dále také značení pro motoristy nebo obtisky pro dekorování smaltu, které jsou použitelné i pro dekorování keramiky a porcelánu. Určitě se běžte na jejich stránky podívat a jistě si vyberete. Kvalitní zboží a spolehlivé vyřízení objednávky je samozřejmostí.