Revoluční a ekologické gastro obaly 

V oblasti gastro obalů existuje spousta možností, ale jen málo firem se může pyšnit takovou šíří sortimentu a zároveň ekologickou vizí jako firma gastro obaly s.r.o. Jedná se o velkoobchod, který má na skladě více než 2 tisíce různých položek obalů vyráběných převážně z ekologických materiálů, jež by už brzy mohly nahradit tradiční plastové obaly. Navíc tato firma sází na moderní technická řešení a neustále připravuje nové a atraktivní designy pro své obaly.

Jak již bylo naznačeno, tak sází primárně na šetrné obaly vyráběné z přírodních materiálů, jako jsou dřevo, bambus, palmový list, cukrová třtina, kukuřičný škrob (PLA) a samozřejmě papír. Tyto ekologické alternativy nahrazují klasický plast a umožňují jim tedy snižovat negativní dopady na životní prostředí. Dále spoléhají i na recyklovatelné materiály. Materiál rPET, jenž lze plně recyklovat, má tedy stále své místo v nabídce jejich gastro obalů.

Obaly vhodné pro všechny typy gastro provozoven

Stejně tak značnou část nabídky tvoří obaly vyráběné z papíru. Jedná se o ekologický materiál, který je snadno recyklovatelný a může být vyráběn z obnovitelných zdrojů. Kromě toho papír poskytuje vynikající povrch pro potisk a design, což umožňuje vytvářet vskutku krásné a funkční obaly. Krom touhy po udržitelnosti a ekologičnosti se snaží poskytovat svým zákazníkům prvotřídní služby a individuální přístup – vyrobí tedy i obal šitý na míru plně odpovídající jejich specifickým potřebám.

Spolupracují s restauracemi, kavárnami, hotely, a dalšími podniky v gastronomickém průmyslu. Zásluhou svého širokého portfolia gastro obalů jsou schopni pokrýt různorodé potřeby – od jednorázových obalů pro levné stánky s rychlým občerstvením až po luxusní a ekologicky šetrné obaly pro top gastro podniky. Jejich obaly nejenže nabízejí esteticky příjemnou prezentaci jídel, ale také udržují jejich čerstvost a zachovávají kvalitu.

Kategorie: Dodavatelé