Proměňte místnosti na pohádkové s pomocí bytového textilu

Atmosféru každé místnosti utváří bytový textil. Když jsou na oknech zdobené záclony orámované barevnými závěsy, přes postel je elegantní přehoz, dokáže se každá místnost změnit na pohádkovou. Na oblékání interiérů se zaměřuje ateliér Fábik. Nejčastěji se věnuje těm hotelovým, které dokáže obléct do luxusu, elegance i do útulného a pohádkového stylu, podle přání majitelů. Ateliér Fábik si poradí jak s drobnými vylepšeními, díky kterým interiér prokoukne, tak i s celkovými rekonstrukcemi a zásadními proměnami pokojů. Za pomoci moderních materiálů a vzorů dává ateliér každé místnosti originální a nezapomenutelný vzhled i atmosféru.

Ateliér Fábik dokáže obyčejné hotelové lůžko proměnit na pohádku. Kvalitní matraci obleče do nepromokavého froté chrániče, pod matraci dá sukni a na ni elastické žerzejové mako prostěradlo z počesané bavlny, které je na gumu. Na to nadýchané peřinky a polštáře z dutého vlákna, které vydrží i praní na 90° Celsia. Peřiny povleče do atlasového, damaškového nebo šantungového povlečení bílého, smetanového nebo v některé z pudrových barev. Když se to doplní malými polštářky a přehozem, který něco vydrží a nepotřebuje žehličku, dosáhnete jedinečného vzhledu, který zaujme každého. Ateliér Fábik má také rád výzvy v podobě vysokých historických oken, pro které může navrhnout moderní řešení z materiálů nenáročných na údržbu, které ale působí dobově a dojem z místnosti přenesou do jakéhokoli století.

U ateliéru Fábik dále najdete široký výběr bytového textilu mnoha druhů. Široký výběr sortimentu zahrnuje stolní prádlo jako jsou ubrusy a rautové sukně, lůžkoviny zahrnující prošívané deky a polštáře, povlečení i chrániče matrací a také dekorace oken jako jsou záclony a závěsy. Vybírat si můžete online v e-shopu nebo navštívit Sokolov.

Kategorie: Dodavatelé