Pro bezchybný tisk je třeba i kvalitní tiskárna

V dnešní době má velká část domácností a samozřejmě i firem, vlastní tiskárnu. Zejména pro tisk souborů, faktur či dalších dokumentů, u kterých není bezchybný grafický výstup příliš důležitý. Pokud potřebujeme vytisknout například pozvánky, fotografie či plakáty se složitější grafikou, je potřebná buď kvalitní tiskárna, nebo se rozhodujeme pro využití veřejných copycenter. Zde jsou vybaveni právě kvalitními tiskárnami, které zaručí bezchybný tiskařský výstup. Pro marketingové účely je skvělý tisk samozřejmostí, a to nejen pro klasické formáty, ale je zde často potřeba velkoformátový tisk.

Co je přesně velkoformátový tisk, a co je k němu potřeba?

Přesně definovat velkoformátový tisk je složitým úkolem, ale zpravidla se jedná o tisk větší nežli formát A3. Kromě tisku na papír se v případě velkoformátového tisku používají i jiné typy materiálů, na které se tiskne daný motiv. Jedná se o různé tipy bannerů, papírových plakátů, billboardů či map, které často míjíme při naší cestě do práce či na silnici. S velkými rozměry natištěných formátů, je potřeba dbát i na odpovídající rozměry tiskových dat.

Pokud potřebujete tisknout velkoformátové grafiky na denní bázi je výhodnější si danou velkoformátovou tiskárnu pořídit. Nejlépe takovou, která zvládne bez větších útrap vše kvalitně vytisknout.

Pro vlastní tisk bannerů či billboardů je skvělou volbou velkoformátová tiskárna Roland DG. Tiskárny této značky nabízí nejen vysokou přesnost a kvalitu tisku, ale také nabízí širokou škálu tiskáren dle vašich preferencí. Ať už potřebujete spíše menší stolní tiskárny, produkční tiskárny nebo chcete zakoupit pouze kombinovanou tiskárnu s řezacím plotrem. Všechny tyto varianty nejsou pro Roland žádný problém. Spolehlivým dodavatelem těchto velkoformátových tiskáren je společnost Bitcon, spol. s r.o.

Firma je oficiálním distributorem značky Roland DG již od roku 1992 a kromě distribuce nabízí i servis a technickou podporu velkoformátových tiskáren a řezacích systémů pro výrobu reklamy.

Redakce, 4. 1. 2024
Kategorie: Dodavatelé