Stan

Plachty na míru jedině u Plachtárny

Ne všechen náš majetek je dostatečně malý a skladný na to, abychom ho před nepřízní počasí ukryli do domu či pod pevnou střechu. To však neznamená, že ho musíme nechat na pospas špatnému počasí a doufat, že ho déšť, sníh, námraza nebo dokonce kroupy nijak nepoznamenají. Ať už se jedná o stroje a materiály, které jsou nedílnou součástí výroby průmyslových podniků, nebo chceme před nepřízní počasí ochránit například auto či nedokončenou střechu na rozestavěném domě, jsou zakrývací plachty ideálním řešením.

Zakrývací plachty však nemusí sloužit jen k bezprostřední ochraně předmětu, ale můžeme je využít také například na svatební stany, pergoly, terasy nebo třeba prodejní stánky. V tomto případě jsou ideálním řešením takzvané slunečné plachty, které nejen že prostor zastřeší a v případě špatného počasí ho ochrání před deštěm, ale jsou také odolné vůči UV záření, díky čemuž poskytují ideální prostor pro úkryt před sluncem v parních letních dnech. Vzhledem k tomu, že nejlépe svou funkci plachty plní, když jsou vyrobené na míru, pravděpodobně je nenajdeme naskladněné v regálech hobby marketů. Existují však specializované prodejny, na které se v těchto případech můžeme obrátit.

Firma Plachtárna – Markéta Pilná se zabývá zakázkovou výrobou zakrývacích a ochranných plachet přímo na míru konkrétním potřebám zákazníka. Jedná se o špičkového českého výrobce produktů z plachtoviny, které vynikají vysokou odolností a kvalitním zpracováním. Pokud nehledáte krycí plachtu na míru konkrétního předmětu, můžete vybírat z hotových výrobků univerzální velikosti, které Plachtárna na základě letitých zkušeností nabízí.

Pokud sháníte kvalitní plachty na prodejní stánky, terasy, přívěsné vozíky anebo potřebujete materiál pro bezpečné ukrytí auta či lodě, v Plachtárně jste na správné adrese. Velmi oblíbené jsou také stanové předsíně ke karavanům, které jsou v Plachtárně velmi častými zakázkami obzvláště v letních měsících. Díky plachtovým předsíním si můžete v létě u vody užívat odpolední posezení ve stínu, aniž byste museli trávit čas zavření ve stísněných prostorách obytného auta.

Velmi užitečným pomocníkem jsou také plachty na přívěsné vozíky, které chrání náklad nejen před nepřízní počasí, ale také před jeho ztrátou. Nepromokavé zakrývací plachty vám firma vyrobí z odolné PVC plachtoviny s okraji přizpůsobenými pro snadné uchycení. Na přání firma vyrábí také autoplachty s otevíráním.