Díla z kamene jsou téměř nesmrtelná. Přežijí vás i  vaše děti. Kámen je proto nutno opracovávat s láskou, aby vzniklé dílo bylo potěchou nejen pro oči, ale i pro duši a sloužilo po generace. Co vše si můžete nechat z kamene vyrobit? A jaké služby firma pracující v oblasti zpracování a dodávek kamene například nabízí?

Kámen pro exteriér
Bydlíte-li ve městě, kámen je všude kolem vás. Jsou z něj cesty, chodníky, náměstí, obrubníky ale najdete jej i na domech (obklady fasád z ruly) nebo na zahradách (nejrůznější zahradní ozdoby). Jako kámen pro exteriér bývá označována žula, pískovec a rula. Z těchto třech základních kamenů lze zhotovit pískovcovou dlažbu či zahradní architekturu, pískovcové či žulové obklady shody či jejich obklady, žulové plotové sloupky či kostky a mnoho dalšího.


Kámen pro interiér
Kámen v interiéru působí elegantním a vznešeným dojmem. Vhodný je například na kuchyňské desky (ty mohou být žulové či mramorové) nebo je využíván na nejrůznější obklady, dlažby a parapety. Kámen se hodí i na schody.

Hřbitovní architektura
Díky žule, pískovci či mramoru může vzniknout jedinečné pietní místo. Pro stavbu hrobů, památníků a pomníků je kámen tím nejlepším materiálem.

Výběr vhodné firmy pro vaši zakázku
Výběr vhodné firmy, která splní veškerá vaše přání a očekávání, je velmi důležitý. Firma by měla mít dostatek zkušeností s dodávkami a zpracováním kamene a mělo by jí záležet na klientech. MS Trade Company, s.r.o. takovou to firmou bezesporu je. Důkazem je například to, že se její klienti vracejí. Firma sídlí v Brně, avšak expedičním místem pro výrobky je Jeseník. A jak zní filozofie a vize firmy? Business fot the future. Firma se nesoustředí na maximální ziskovost z každého obchodu, ale především na spokojenost svých klientů a zákazníků. Chce, aby se zákazníci rádi vraceli.

Kategorie: Dodavatelé