Náramky z minerálů doplní každý outfit, přináší však i další benefity

Česká společnost Hračky jako dárky nabízí pestrou nadílku přírodních minerálů a výrobků z nich. Oblíbené jsou především ručně vyráběné náramky, které doplní každý outfit, ale zároveň celý den vyzařují na nositele léčivé vlastnosti. Procházíte náročným životním obdobím a toužíte po celkové duševní pohodě? Navlékněte si nebesky modrý akvamarínový náramek. Citrín vnese do vašeho života prosperitu, růženín lásku a harmonii, obsidián působí na majitele jako štít proti všemu negativnímu, karneol povzbudí vaši kreativitu i sebevědomí. Účinky minerálů můžete zesílit taky dalšími šperky, ať už náhrdelníky, brožemi či náušnicemi. Minerály různých tvarů i velikostí samozřejmě můžete nosit jen tak po kapsách, hladit v ruce při stresových situacích nebo si pomocí vhodných krystalů vyrobit harmonizující pitnou vodu.

Pokud vás trápí problémy se spánkem nebo noční můry, zkuste umístit nad svou postel lapač snů, ten není pouze estetickým doplňkem, ale působí jako filtr, který propustí k majiteli jen dobré sny a nežádoucí zachytí v síťce. K ruční výrobě lapačů zlých snů jsou používány přírodní materiály. Ke klidnému usínání můžou pomoci i přírodní vonné oleje, v nabídce společnosti najdete přímo směsi vhodné ke spánkové hygieně, ke zlepšení intimního života nebo zklidnění při náročném dni.

Sortiment si můžete mimo internetové připojení prohlédnou v kamenné prodejně v Kadani, ve které vám pozitivně naladěné prodavačky pomohou s výběrem vhodného dárku pro sebe či blízkého. Kromě širokého sortimentu šperků, sošek či svícnů z léčivých kamenů i samotných minerálů najdete v obchodě třeba výrobky spojené s východní filosofií. V poslední době také mnoho zákaznic našlo zalíbení v zahrnutí minerálů do své péče o pleť – masáže za využití tradiční čínské gua sha pomáhají vytvarovat obličej podle vašich představ, studený roller si zase poradí s kruhy pod očima a dopřeje vám pocit luxusu.