Na boilies z dílny Šákul – Baits chytnete pořádné kapry během chvilky

Zajímá vás, jak ulovit pořádné ryby? Odpovědí není značková výbava nebo dostatek trpělivosti, ale samozřejmě správná nástraha. Mezi typické nástrahy patří boilies, kukuřice nebo žížaly, důležité je vybrat tu správnou pro lov konkrétní ryby. Boilies – natvrdo uvařené nástrahy ze směsi vajec, sóji, mléka, rybí moučky nebo jiných přísad, byly vyvinuty pro lov kaprů. Jedná se o revoluční nástrahu, která láká výrazně větší množství ryb, a zároveň se využívá jako krmivo, po kterém kapři rychle přibírají na váze.

Psal se rok 2018, když skupina rybářských nadšenců založila drobnou firmu Šákul – Baits. Zkušený tým se od té doby zabývá především výrobou chutných boilies z kvalitních surovin za rozumnou cenu, v sortimentu však najdete i další rybářské potřeby. Efektivitu boilies testují v praxi testeři z různých koutů Česka i Slovenska, a jejich zkušenosti a fotografie působivých úlovků dokazují opravdu vysokou účinnost. Boilies z dílny Šákul – Baits mají optimální výživné hodnoty, jsou lehce stravitelné, a díky intenzivní vůni a chuti přilákají více kaprů než nástrahy jiných značek. V blízké budoucnosti navíc plánuje firma rozšiřovat svůj sortiment o další kvalitní produkty.

Široký sortiment nabízí jak chytací, tak krmné boilies. Krmné boilies z kvalitních výživných surovin se hodí pro masivnější a dlouhodobější zakrmování, k dostání jsou v několika lákavých příchutích. Pro masivní zakrmování i rychlé chytání jsou ideální aromatické Standard Boilies v ovocných příchutích s voňavou jahodou či pomerančem a mangem, ve variantě s lososem nebo s výrazným kořením. Boilies značky Šákul – Baits jsou vařené v páře, aby nedocházelo ke ztrátě chuťových a vonných látek. Exkluzivní série plovoucích boilies přinesla nástrahy s vynikajícími fyzikálními vlastnostmi. Plovoucí boilies v několika lahodných příchutích se nedrolí a na vodě se vydrží vznášet celý den bez změny barvy. Firma obohatila sortiment také o tekuté lepivé dipy, které dokonale přilnou k nástraze nebo obalovací pasty, díky kterým se nástraha rozpadá pomaleji a její chuť a vůně jsou intenzivnější. Barevné a chutné práškové fluoro dipy zase dokážou zatraktivnit klasické boilies i další nástrahy.

Redakce, 24. 1. 2024
Kategorie: Dodavatelé