Mějte jistotu, že vaše zboží dorazí včas a v pořádku

S čím dál tím rozrůstající se infrastrukturou a většího množství obchodů s různou variací zboží je nutná i dobrá organizace převozu zboží. Logistika je zkrátka důležitou součástí každého podnikání a vybrat si dobrého přepravce, není úplně jednoduchý úkol. Ať už potřebujete své zboží přepravit v České republice nebo v zahraničí, je třeba si vybrat firmu, které můžete důvěřovat, že spolehlivě přepraví vaše zboží na místo určení.

Rychle, spolehlivě a navíc ekologicky?

Nadměrná doprava má samozřejmě neblahý vliv na životní prostření a čím dál tím více se zvyšujícímu globálnímu oteplování. Je proto žádoucí udělat pár ústupků i v případě používaného paliva. Kvalitní logistická firma, která nechce přispívat k většímu ekologickému propadu, by se měla přiklonit k šetrnějšímu palivu, která jsou na trhu dostupná. Vybírejte si tedy společnosti, které rychle a bez úhon dovezou vaše zboží kam potřebujete, ale ještě zanechávají za sebou pouze minimální ekologickou stopu.

Firma, které vám výše uvedené nároky může splnit je společnost ROVOLOGISTIK. Využívají šetrnější paliva svého vozového parku, a to LNG. LNG je ekonomická a ekologická alternativa nafty. Jedná se tedy o skvělou alternativu v případě těžké nákladní dopravy. Nabízejí jak tuzemskou přepravu, tak i mezinárodní přepravu. Dále nabízí velké množství nákladní autodopravy, kterou vám uzpůsobí na míru vašim potřebám. O vaše zboží nemusíte mít strach, jelikož všechny kamiony jsou vybaveny GPS sledováním, díky které jsou schopní v případě mezinárodní dopravy přesně určit lokaci nákladu a poskytnout vám tak detailní informace o stavu přepravy. Pokud si nejste jistí, jakou přepravu přesně využít, dle charakteru a velikosti zboží, neváhejte kontaktovat dispečery společnosti, kteří vám s rozhodováním rádi pomohou.

Redakce, 19. 4. 2024
Kategorie: Dodavatelé