Specialisté na evropské rafinerie

Firma Mareček Industrie je českou společností, jež si získala své renomé i v jiných částech Evropy jakožto společnost zabývající se revizemi a údržbou rafinerií a závodů. Konkrétně Mareček Industrie je hrdým poskytovatelem svých služeb týkajících se ropných rafinérií a plynovodních potrubí v Litvě, Turecku, Ukrajině a po celé Evropské unii. Disponuje navíc více než 18 lety zkušeností v tomto odvětví, neboť tato firma byla založena roku 2005, kdy začínala se svářecími a montážními pracemi.

Jednou z klíčových výhod společnosti Mareček Industrie je fakt, že se specializuje výhradně na ropné rafinerie – poskytuje tedy specifické a precizní služby, které jsou přizpůsobeny potřebám tohoto náročného a vysoce odborného odvětví. Jedním z největších úspěchů společnosti Mareček Industrie pak bylo úspěšné dokončení projektu Orlen Unipetrol v Litvínově. Důvěra, kterou si firma Mareček Industrie vydobyla svým profesionálním přístupem, je pak základem pro spolupráci s renomovanými zákazníky jako jsou Shell, Miro, ExxonMobile, OMV a hlavní obchodním partnerem společností Rohrer.

Zkušenosti zkombinované s vášní pro obor

Revize a údržba ropných rafinérií jsou základními pilíři, na kterých je postavena expanze Mareček Industrie po celé Evropě. Důležitou informací je i to, že tato společnost je držitelem certifikací ISO a SCC, které svědčí o vysoké kvalitě a bezpečnosti poskytovaných služeb. Zkrátka jsou garancí a závazkem toho, že při práci této firmy vždy dochází k dodržování nejvyšších standardů pro rafinérie a jejich bezproblémové provozování. 

Kombinace zkušeností, výcviku a vášně pro tento obor pak umožňuje týmu Mareček Industrie poskytovat ty vůbec nejlepší služby na trhu. Společnost Mareček Industrie je zkrátka synonymem pro kvalitu, odbornost a spolehlivost. Jejich neustálý růst a expanze očividně svědčí o tom, že jsou jednou z předních firem v oblasti revizí a údržby rafinérie v Evropě.

Kategorie: Dodavatelé