Mandle jsou skvělé na mozek i srdce

Na výběr máme z velkého množství ořechů. Chuť i množství živin se v nich liší. Pojďme si říct proč si vybrat právě mandle, tedy v čem jsou jejich největší benefity.


V čem jsou mandle tak prospěšné?

Mandle jsou plné bílkovin, zdravých tuků a vlákniny. Díky těmto složkám pomáhají zpomalovat vstřebávání sacharidů ze střeva do krve. Mohou tedy snižovat nárůst hladiny cukru v krvi. Proto jsou skvělou volbou v jídelníčků diabetiků, kteří mají problém s regulací glykémie a udržet si tak jejich hladinu v optimálním rozmezí. Mandle obsahují také živiny riboflavin a L-karnitin. Tyto živiny jsou skvělé pro náš mozek, protože zvyšují mozkovou aktivitu a vytvářejí nové nervové dráhy. Proto jsou také dobré pro snížení výskytu Alzheimerovy choroby. Mandle obsahují spoustu minerálů, jako hořčík, fosfor, draslík, mangan, měď či zinek. Díky těmto složkám jsou mandle výborné pro udržení správného stavu kůže, vlasů a nehtů. Jedním s největších benefitů je jistě vliv mandlí na kardiovaskulární systém. Mandle, které jsou plné zdravých tuků, udržují optimální hladinu cholesterolu v krvi.

Madle se dají jíst jak nezpracované, tak i pražené. Vynikající pražené mandle najdete na e-shopu kurovky-deluxe. Nejdůležitější je pro ně vysoká kvalita nabízeného produktu, nemusíte mít tedy strach, že by ořechy nebyly podle vašich představ. Pracují se 100 % slunečnicovým olejem a výrobky připravují speciální metodou, která zajišťuje neobvyklou chuť, barvu i lesk produktu. Během celého procesu výroby a zpracování jsou prováděny pečlivé kontroly, aby se zamezilo jakémukoliv pochybení. Produkty této značky nenaleznete v žádném obchodním řetězci, pokud potřebujete skvělé snacky pro vaši osobní spotřebu nebo váš obchůdek, restauraci či vinárnu, tak se neváhejte na e-shop obrátit. Pokud chcete ozvláštnit reklamní předměty vašeho byznysu, tak je možnost produkty „obrandovat“ dle vašeho přání.

Motto firmy:
NEMÁ SMYSL KONKUROVAT CENOU, ALE KONKUROVAT KVALITOU

Redakce, 15. 12. 2023
Kategorie: Dodavatelé