Při koupi luxusního automobilu je potřeba mít k dispozici spolehlivého partnera, protože jenom s ním získáte jistotu, že celý proces pořízení automobilu proběhne bez problémů.

A právě takovýmto partnerem je firma TOP CLASS CARS Praha, jenž navíc nabízí nejenom luxusní auta, ale také i komplexní služby spojené s jejich pořízením – od financování přes pojištění aut Praha až po servis. Každý jejich klient určitě ocení i individuální přístup a vždy 100% pravdivé informace o původu a stavu vozidla. 

Díky této společnosti tak získáte garanci toho, že nabízené auto je zcela bez skrytých závad, není kradené, s přetočeným tachometrem nebo s pochybnou historií. Zakládají si zde na maximální transparentnosti a také na co možná nejvyšší kvalitě, proto spolupráce uzavírají pouze s ověřenými partnery a distributory. Vozidla tedy pocházejí výhradně od oficiálních distributorů. Jmenovitě si u nich můžete takto pořídit vozidla značek Mercedes Benz, Rolls-Royce, BMW, Porsche či Ferrari.

Luxusní vozidla ze zemí EU, o jejichž financování a pojištění se též postarají

Aby dokázali pro své klienty zajistit opravdu ty nejlepší kousky, tak vozidla dovážejí i ze zahraničí. Jmenovitě specializují se na dovoz a zprostředkování prodeje nových i ojetých luxusních vozů pocházejících ze států Evropské unie. Pro tu nejnáročnější klientelu pak dokonce nabízejí i možnost objednání vozu do výroby s individuální specifikací do posledního detailu, a to za nejlepší cenu na trhu. 


V TOP CLASS CARS Praha navíc nekončí pouze samotným prodejem aut. Mají totiž smluvní vztah s renomovanými pojišťovnami, jež hradí opravy vozidel a zároveň propůjčují náhradní vozidla po dobu oprav v případě nezaviněné nehody. Stejně tak tu jsou pro vás i v okamžiku, kdy máte zájem o financování aut Praha. Pomohou vám se schválením úvěrů u společností Leasing České Spořitelny a Moneta Auto. Dejte si šanci si splnit své automobilové sny.