Již od roku 1992 je hlavním posláním firmy Steinbauer Lechner snaha stát se vždy spolehlivým výrobcem a dodavatelem kvalitních obalových materiálů, beden a boxů.

Zkrátka Steinbauer Lechner je název, který znamená bezpodmínečnou kvalitu a spolehlivost v oblasti obalů a všeho, co s nimi souvisí. Vyrábějí standardní i individuálně přizpůsobené obaly, které dokáží splnit i ty nejnáročnější potřeby klientů. Jsou tedy schopni vytvořit dokonalé obalové řešení pro vaše produkty. 

Aby vždy mohli zaručit prvotřídní kvalitu a zajistit, že každý obal, jenž opustí jejich výrobní závody v Jižních Čechách splňuje vysoké standardy, tak využívají výhradně nejlepší materiály a moderní technologie. Jejich produkty jsou šité na míru všem individuálním potřebám – kvalitní obal od této firmy získáte ať už podnikáte v průmyslu, logistice či ve výrobním nebo obchodním odvětví. Obalová řešení Steinbauer Lechner se stanou součástí úspěchu vaší firmy. 

Široký sortiment obalů pro všechny potřeby

Jednou z výhod je i to, že mají k dispozici vlastní kamiony, což jim umožňuje realizovat flexibilní a spolehlivou dopravu hotových obalových výrobků až přímo k zákazníkům. Nekompromisní kvalita se navíc nepromítá pouze do výrobků, ale také do dodacích termínů. Zakládají si na tom, aby se všechny obaly dostaly na místo určení včas. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele nejlepších obalů, tak se neváhejte obrátit právě na firmu  Steinbauer Lechner.


Spokojenost zákazníků je jejich prioritou, což se ostatně odráží i v jejich produktech. Mezi ně patří kupříkladu bedny na míru, typové bedny, clip boxy a transportní boxy. Dále pochopitelně nechybí ani ekologicky šetrné lepenkové obaly a kartony, jež jsou vhodné pro nespočet různých účelů. V neposlední řadě mají i spoustu odolných a funkčních kontejnerů, které ochrání vaše cenné zboží při přepravě.

Kategorie: Dodavatelé