Havířská bouda, ukrývající se v samém srdci Kutnohorska, láká návštěvníky na nezapomenutelné pobyty plné romantiky, relaxace a chutí. Její součástí je totiž plně vybavený penzion s restaurací a nádhernou rozhlednou po jejím boku. Pakliže jste tedy sháněli útulné a moderní ubytování v Kutné Hoře, tak již nemusíte hledat dál, neboť Havířská bouda má k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje a 1 rodinný apartmán. Všechny pokoje jsou zařízeny s důrazem na pohodu a pohodlí. 

Návštěva tohoto místa se tak stane skvělým zážitkem, ať už tu budete trávit čas na romantickém víkendu nebo na dovolené s rodinou. Pohled na okolní překrásnou přírodu totiž opravdu nikdy neomrzí. Restaurace v Havířské boudě je zas místem, kde si užijí vaše chuťové pohárky a kde můžete strávit příjemné společné okamžiky s vašimi blízkými. Součástí nabídky restaurace penzion jsou nejenom lahodné pokrmy, ale i možnost uspořádat různé oslavy, promoce, školení nebo firemní večírky. Pro romantiky je tu možnost večeře na rozhledně.

Krásné prostředí, zajímavé možnosti stravování a kvalitní ubytování

Celoplošně prosklená rozhledna v areálu Havířské boudy provozovaného firmou České vinařství s.r.o. umožňuje si užívat nádherný výhled do okolní krajiny, a to nejen ve dne, ale i v noci, kdy se toto místo proměňuje v romantickou vyhlídkovou restauraci. Pokud tedy toužíte po neotřelých zážitcích na té nejvyšší úrovni, tak určitě neváhejte a navštivte Havířskou boudu. Ubytování v penzionu s dobrým jídlem a perfektním výhledem na okolí je totiž něco, co zajisté udělá dobře vaší duši a pomůže vám to dokonale zrelaxovat.

Navíc potěšit skvělou návštěvou Havířské boudy můžete nejenom sebe, ale i vaše blízké. Perfektním řešením dárku k narozeninám či svátku mohou být zdejší dárkové poukazy na romantické večeře v restauraci penzionu nebo na rozhledně s výhledem na osvětlenou Kutnou Horu. Udělejte radost sobě či svým blízkým a prožijte nezapomenutelný zážitek v malebném prostředí.