Dopřejte svým nohám maximální pohodlí s obuví barefoot

Jak už název napovídá boty barefoot napodobují chůzi na boso z anglického slova „bare“, což znamená v českém překladu „holý“. Barefoot obuv přispívá k přirozené chůzi a vzpřímenému postoji jedince. Problém dnešní obuvi tkví často v jeho úzké špičce, podpatku a tlusté podrážce. Úzká špička nepřirozeně stáhne prsty a dokáže i zdeformovat postavení prstů. Podpatek vychýlí chodidlo a dokáže změnit těžiště celého těla. Díky tlusté podrážce ztrácí jedinec kontakt s povrchem a zhoršuje se rovnováha.

Proč se rozhodnout pro barefooty?

Obuv barefoot je tvarově přizpůsobená anatomickému tvaru nohy a člověk se necítí stísněně, ani žádný tlak nepřerušuje cirkulaci krevního toku v chodidlech. Důležitý je i dostatek prostoru v oblasti prstů. Jelikož právě nedostatkem místa v této části se mohou způsobit otlaky na prstech a zarůstání nehtů. Žádný rozdíl výšky podrážky v oblasti špičky a paty zajití stoprocentní rovnováhu a pevné držení těla. Boty svou lehkostí dodávají pocit bosých nohou. Důležitou výhodou je i flexibilní tenká podrážka boty, která masíruje nervová zakončení chodidla, ale dostatečně chrání nohu v případě nerovného povrchu.

Často si lidé musí zprvu na tento typ obuvi zvyknout. Avšak po nějakém čase a přizpůsobení chodila barefootu bude mít bota blahodárné účinky na vaše zdraví. Neváhejte a kupte si kousek zdraví i pro vás. Barefoot boty jsou vhodné i pro děti.

Kvalitní barefoot obuv si můžete zakoupit na e-shopu FINITO 22. Jedná se o rodinnou firmu, která se specializuje na prodej barefootové obuvi a zajistit tak zdravou chůzi pro každého zákazníka. Mají zde velký výběr a určitě si vyberete. Prozákaznické chování je pro ně charakteristické, a tak pokud potřebujete pomoc například s výběrem správných bod pro vás, tak se neváhejte na tuto společnost obrátit.

Kategorie: Dodavatelé