Ciťte se bezpečně s kvalitními garážovými vraty

Cítit se bezpečně ve vlastním domě je pro každého priorita číslo jedna. Proto se také v dnešní době čím dál více dbá na prevenci proti vloupání v podobě bezpečnostních vchodových dveří, kamerových systémů, lepšího oplocení atd.. Mezi další nezanedbatelné charakteristiky bezpečného domu patří i kvalitní garážová vrata. Pro bezpečnost nejen vás a vašich blízkých, ale i vašeho majetku.

Jaká garážová vrata vybrat?

Do každého garážového prostoru se hodí jiný typ garážových vrat. Mezi nejběžnější typy patří sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata, boční garážová vrata nebo rolovací garážová vrata. Pokud chcete ušetřit maximum prostoru, jsou pro vás skvělou volbou sekční garážová vrata. Jelikož se otevírají svisle nahoru a jsou uložena v prostoru pod stropem, nezabírají tak místo v ani před garáží. Další výhodou sekčních vrat je také elastické těsnění, díky kterému jsou vrata velmi odolné povětrnostním vlivům. Výklopná garážová vrata jsou nehynoucí klasikou, která se snadno designově uzpůsobí vaší představě i vašemu domu. Rolovací garážová vrata zabírají velmi málo prostoru dokonce i v místech pod stropem. Výhodou je jistě i možnost aplikace těchto dveří do každého garážového otvoru. Pokud chcete využít stropní prostor pro uložení vašich věcí nebo ze stavebních důvodů ve stropním prostoru nelze umístit jiný typ dveří, je pro vás perfektní volbou typ bočních garážových vrat.

Důležité je také vybrat správnou firmu pro montáž garážových vrat. Takovou firmou je právě společnost ALTOMA, s.r.o., která montuje kvalitní garážová vrata HÖRMANN a nabízí i servis garážových vrat. Jedná se o německou kvalitu a svým zákazníkům společnost nabízí servis garážových vrat celých 7 dní v týdnu. Kromě garážových vrat se firma specializuje i na prodej a montáž automatických závor, vyjíždějících sloupků, venkovních žaluzií a venkovních markýz.