Bytový textil je nepostradatelnou součástí každého domova, která dodává interiéru živost a útulnost. Díky širokému výběru barev, vzorů a materiálů si každý může najít to, co se mu líbí a co odpovídá jeho vkusu. Výběr bytového textilu umožňuje snadno měnit vzhled interiéru, aniž by bylo nutné investovat do kompletní rekonstrukce, což je výhodné jak finančně, tak i časově. Obchod s textilem U Novotných se nachází ve Vnoučkově ulici v Benešově a svou tradici s prodejem sahá až do období první republiky, kdy vlastnil dům na rohu Vnoučkovy a Tyršovy ulice František Novotný, který v něm provozoval obchod s lahůdkami. Po náročné rekonstrukci v 90. letech se ujal majitel Jiří Šístek a otevřel obchod s metráží, který později rozšířil o bytový textil a pánskou módu. V současné době je obchod ideálním místem pro útulné vybavení domácnosti bytovým textilem a nákup pánské módy.

V obchodě nabízejí metrové zboží ve 100 % bavlně a oděvní metráž. K dispozici jsou také látky pro společenské šaty jako satén, tafty, šifony a krajky a sportovní látky jako len, manchester a džínovina. Obchod prodává také ložní soupravy ve 100 % bavlně a 100 % PES. V pánské módě naleznete džínové kalhoty značky PIONEER, společenské košile, motýlky, kravaty, pulovry, trika ale i pyžama a spodní prádlo. Najdete zde také bytový textil jako ubrusy, závěsy, deky a polštáře, koupelnové soupravy i dekorační závěsy a záclony.

V Obchodě u Novotných si můžete být jisti, že naleznete kvalitní zboží od známých značek a široký výběr pro útulné vybavení vaší domácnosti a vkusného oblečení. Obchod prodává široký sortiment textilií a oblečení, které uspokojí potřeby a požadavky různých zákazníků. Personál v obchodě je vyučený v oboru a má přehled o všech produktech, které prodávají. Jsou velmi ochotní a rádi poradí s výběrem vhodného oblečení nebo textilie, a to s ohledem na osobní styl a potřeby zákazníka. Zároveň dbají na slušné mezilidské vztahy a vytvářejí přátelskou a příjemnou atmosféru v obchodě, což má pozitivní vliv na celkový zážitek z nákupu.

Kategorie: Dodavatelé