Ať váš dort nejen luxusně chutná, ale i vypadá

Není žádným tajemstvím, že krásný dort je zlatým hřebem každé oslavy či večírku. Ozdobit dort nebo zákusek můžeme mnoha způsoby. Od máslových krémů, marcipánu až po čokoládové polevy. U každého z těchto typů zdobení lze jistě vykouzlit krásný dort, ale proč nezkusit něco nového a z běžného dortu udělat luxusní dezert? K tomu vám může pomoci i zrcadlová poleva.

Co je přesně zrcadlová poleva?

Jedná se o velký trend posledních let. Základem je namíchání polevy, jejíž výsledný efekt je lesk s takovou intenzitou, jako byste se dívali do zrcadla. Tento trend vás jistě nemohl minout. Sociální sítě, jako Instagram a Facebook jsou toho plné. Velkou výhodou zrcadlové polevy je i velká variace barev, kterou vybraná poleva může mít. Samotný druh dortu nehraje žádnou roli a můžete zrcadlovou polevu využít i u svého oblíbeného zákusku. Velkou roli hraje u zrcadlové polevy správná konzistence při polévání dortu. Pokud bude moc tekutá, tak na dortu nebude poleva vůbec žádná, anebo velmi malé množství. Na druhou stranu, pokud bude až moc hustá, tak se vám s ní bude špatně pracovat a pravděpodobně neudělá kýžený zrcadlový efekt, jaký byste si představovali.

Pokud si netroufáte vytvořit zrcadlovou polevu u vás doma, tak si můžete tuto polevu zakoupit i od firmy CAKEZO. Nabízí zrcadlovou polevu špičkové kvality, ale také až 14 druhů řemeslné čokolády. Jejich kvalitní produkty se mohou pyšnit tím, že neobsahují žádné konzervanty a firma spolupracuje s českými i zahraničními cukrářskými firmami. Společnost se nebojí experimentovat a rádi vymýšlejí nové inovativní produkty i postupy. Nebojte se vyzkoušet něco nového. S jejich produkty vykouzlíte jedlé umění z každého dortu. Více zajímavých informací i produktů z cukrářského světa najdete na jejich webových stránkách.