Agrární půdní fond – Myslíme na budoucnost a nezapomínáme na naše kořeny

Agrární půdní fond s.r.o. je na trhu nová a zároveň velmi dynamická společnost, která se specializuje na zemědělskou půdu a na investování do ní. Společnost vznikla v roce 2020 jakožto startup, přičemž v současné době spadá do skupiny společnosti APF GROUP. Jak již bylo naznačeno, tak jejím hlavním zaměřením je realitní zprostředkování investic do zemědělské půdy v České republice. Jsou si totiž moc dobře vědomi, že v zemědělské půdě se ukrývá skutečné bohatství! 

Proto svým klientům pomáhají nejenom se samotným zainvestováním do půdy, ale zároveň i s jejím následným prodejem za atraktivní cenu – do každého prodeje investiční zemědělské půdy se snaží vstupovat vždy s vysokým potenciálem zisku. Jejich zkušenosti a odbornost jim navíc umožňují vybírat ty nejvhodnější pozemky pro potenciální investice, oproti konkurenci tedy mohou nabízet daleko vyšší know-how. Abychom nezůstali pouze u teorie, tak v praxi se této společnosti daří dlouhodobě prodávat pozemky s průměrným hrubým výnosem okolo 20 % ročně.

Půdy není nekonečno, její ceny mohou nadále růst

Je tedy více než patrné, že tyto investice zprostředkovávané Agrárním půdním fondem mají vysoký potenciál, protože poptávka po zemědělské půdě stále roste, zatímco množství dostupné vhodné půdy pro zemědělské účely je omezené. Zemědělská půda je klíčovou nezbytností pro zemědělství a potravinářský průmysl, proto je její hodnota trvalá. Zemědělská půda je navíc významnou součástí ekosystému a investice do ní dává smysl i jakožto součást udržitelného rozvoje.

Zemědělská půda je nicméně investice, která vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naštěstí právě v APF mají tým zkušených obchodníků, realitních makléřů a odborníků na zemědělskou půdu, kteří jsou schopni najít ty nejvhodnější investiční příležitosti pro své klienty. Nabízejí přitom vskutku komplexní služby –  od zajištění financování, přes vyhledávání pozemků a jejich oceňování, až po jejich následný prodej.

fibichova, 5. 5. 2023
Kategorie: Dodavatelé