Výměna kotle, montáž podlahového vytápění i rekonstrukce koupelny bez starostí

Stavíte dům a přemýšlíte nad vhodným způsobem vytápění? Máte doma starý kotel na tuhá paliva, který nebude možné od září používat a potřebujete ho vyměnit za nový? Chcete pomoci s rozvodem vody nebo plynu? Obraťte se na odborníky. Přijedou, navrhnou, dodají, namontují. Povedou i profesionální servis.

Povinná výměna starých kotlů

V září začne platit zákaz provozování kotlů na tuhá paliva 1. a 2. třídy. Nebude možné topit ani v kotlech vyrobených před rokem 2000. Je tedy nejvyšší čas zažít řešit výměnu. Starý kotel můžete nahradit novějším kotlem na tuhá paliva, který bude splňovat podmínky 3., 4. nebo 5. emisní třídy. Pořídit si můžete kotle na dřevo nebo kotle na peletky.

Starý kotel ale můžete nahradit i kotlem plynovým nebo třeba tepelným čerpadlem. Tepelná čerpadla jsou navíc vhodná nejen k vytápění vašeho domova, ale i k jeho ochlazování během parného léta. Možností je i kombinované vytápění (například tepelné čerpadlo a fotovoltaika).

Rekonstrukce koupelny nebo problémy s plynem? Žádný problém.

Pokud potřebujete zrekonstruovat starou panelákovou koupelnu nebo udělat koupelnu úplně novou v právě postaveném rodinném domě, obraťte se rovněž na odborníky. Specializovaná firma vám pomůže i s rozvodem plynu a s přípojkami. V případě potřeby vám také namontuje a opraví plynový kotel.

Na jakou konkrténí firmu se můžete obrátit? Veškeré výše zmíněné služby ráda provede firma Hrušatop s.r.o., která sídlí v Paskově, avšak montáž, záruční a pozáruční servis a opravy provádí v celém v Moravskoslezském kraji.

Firma má na svém kontě velké množství úspěšně dokončených zakázek. Zkušenosti má kromě jiného i s montáží tepelných čerpadel nebo kotlů, instalací podlahového topení, rekonstrukcí koupelen, výměnou radiátorů a dalšími pracemi. Velkým odborníkem je pak na instalaci tepelných čerpadel značky Alpha innotec a kotlů Blaze Harmony.